Освітлення

Сталеві опори освітлення з оцинкованого металу призначені для установки на автомобільних дорогах, вулицях міст (стійки вуличного освітлення), у дворах житлових будинків, міських площах, парках, алеях, скверах, зонах відпочинку, котеджах, дачних ділянках, АЗС – заправних станціях, автостоянках, територіях складських комплексів, відкритих складах, набережних територіях, спортивних майданчиках, тенісних кортах, стадіонах (щогли прожекторні, вишки), а також мостах.

Опори освітлення металеві бувають таких видів: силові стійки, несилові паркові, високомачтові (щогли освітлювальні), декоративні (ліхтарні стовпи паркові); призначені для установки світлового обладнання (прожектори, світильники) на певній висоті за допомогою металевих кронштейнів.

Сучасні опори освітлення виробляються з міцної сталі і витримують навантаження всієї освітлювальної установки. На кінцевій стадії виробництва опори сталеві оцинковуються на сучасному обладнанні, тобто покриваються гарячим цинком для захисту сталевих конструкцій від корозії. У сучасному освітленні міст можна зустріти алюмінієві, з нержавіючої сталі, чавунні, композитні, пластикові, дерев’яні, бетонні стовпи освітлення і з інших видів матеріалів.

Опори освітлення різних типів – це освітлювальні прилади, призначені для установки на вулицях, парках, дворах, а також підсвічування різних типів архітектурних об’єктів. Застосування опор електросвітлення необхідне для створення комфорта, естетики та безпечного середовища на вулицях і дорогах будь-якого населеного пункту.

Металеві опори освітлення

Опора освітлення виготовляється з металевого листа товщиною 3-4 мм конічної гранованої форми. Виробництво сталевих стовпів електроосвітлення здійснюється на сучасному обладнанні. Висота сталевої опори від 3 до 12 метрів. У нижній частині металевої щогли є люк з кришкою, розміри якого забезпечують монтаж і експлуатацію пристрою, який монтується.

Виробництво металевих опор освітлення виконується компанією “Екранбуд”. У нижній частині установки є металевий фланець для кріплення на бетонний фундамент, підземну частину або аналогічні пристрої. Кріплення на фундамент опори освітлення проводиться установкою металевих анкерів. Анкерні болти можуть входити в комплект поставки. Верхня конічна частина установки має діаметр Dв і служить для установки кронштейнів зі світильниками. Вся металева конструкція опори освітлення є оцинкована.

Антикорозійний захист металевої конструкції щогли виконана методом гарячого оцинкування (шар – 80 мікрон), що забезпечує термін служби освітлювальної установки 25-30 років.

Сталеві опори освітлення

Комплектуються сталевими кронштейнами для установки освітлювального обладнання (консольних світильників зовнішнього освітлення) з різними напрямками оптичної осі. Для цього розроблена і постійно розширюється ціла гама металевих кронштейнів.

Для підвищення міцності сталеві опори освітлення не круглі, а мають грані. Крім того, металева опора освітлення має форму конуса і звужується догори. При цьому зменшується інерція верхньої частини освітлювальної установки, що сприяє зменшенню розгойдування щогли під динамічними навантаженнями – поривами вітру. В результаті конічна опора освітлення виходить в 2-3 рази легше, ніж, наприклад, металева трубчаста опора, а значить і вартість установки зовнішнього освітлення обходиться дешевше і значно економить капіталовкладення при будівництві освітлювальних установок.

Виробництво сталевих опор освітлення виконується за типовими кресленнями. Також компанія виготовляє нестандартні сталеві опори освітлення, щогли прожекторні за кресленнями замовника. Досить вислати креслення щогли, щоб ми зробили пропозицію з цінами від виробника.

Металеві опори зовнішнього освітлення розраховують на вітрове навантаження на одиницю площі. Перед розрахунком опор необхідно вибрати розрахункову схему установки, зібрати всі навантаження, які діють на щоглових конструкціях, визначити зусилля в перерізі опори освітлення, а саме згинальні моменти, поперечні і поздовжні сили. Потім приступають до перевірки прийнятих перетинів, проектування високомачтових конструкцій. Якщо даного перетину недостатньо для міцності щогли, то збільшують розміри перетину, і розрахунок опори освітлення проводять заново, поки перевірка на міцність не задовольнить кожна умова. А далі підбирають перетин верхньої частини освітлювальної установки так, щоб відхилення від вертикалі під розрахунковим навантаженням було менше  400 частини від висоти опори освітлення, або розрахункової величини. Що стосується міцності і стійкості до вітрових навантажень, то в стандартному виконанні всі типи опор освітлення розраховані на вітер в 44 м / сек (160 км / год).

Оцинковані опори освітлення

Оцинковані опори освітлення мають антикорозійний захист, одержаний методом гарячого цинкування. Товщина покриття становить не менше 80 мікрон, що забезпечує експлуатацію оцинкованих стовпів протягом 25-30 років без корозії.

Гальванізований метод оцинковки великих і складних по конфігурації металевих щогл освітлення не забезпечує рівномірності пласта наносимого покриття і міцності з’єднання цинку зі сталевою поверхнею, так як якість оцинковки залежить від цілого ряду чинників – ретельності проведення процесу знежирення, хімічного складу і температури електроліту, величини і стабільності електрона . Оцинкування щогли методом розпилення розплавленого цинку дає ще менш стабільний результат.

Всі металеві опори вуличного освітлення виробництва фірми «Екранбуд» оцинковуються виключно методом гарячого цинкування – тобто зануренням деталі в ванну з розплавленим (450-460 °С) цинком. Розмір ванн дозволяє оцинкувати повністю готові металеві стовпи вуличного освітлення або елементи телескопічних щогл довжиною до 6 метрів.

Оцинковані опори освітлення виробляються за спеціальною технологією. Технологічний процес оцинкування складається з підготовки поверхні сталі до гарячого цинкування і самого процесу нанесення гарячеоцинкованого покриття. Для знежирення поверхні металу опор освітлення використовують водні лужні розчини, що містять їдкий натр, тринатрийфосфат і рідке скло. Для зменшення сили зчеплення масла з поверхнею сталевої опори освітлення в знежирюючі розчини вводять поверхнево-активні речовини – емульгатори. Після знежирення металу, опори ретельно промивають, щоб видалити з їх поверхні залишки знежирюючого розчину. Добре промиті металеві стовпи надходять на флюсування. Флюсування проводять для видалення солей і оксидів металів з поверхні опор освітлення, а також з поверхні розплавленого цинку в місці занурення  стовпів і, крім того, для поліпшення змочування поверхні металу розплавленим цинком шляхом зниження поверхневого натягу розплаву цинку. Як флюс при виробництві оцинкованих профілів опор освітлення в розплаві найчастіше використовують суміш з солей хлористого амонію (NH4C1) і хлористого цинку (ZnCl2).

Оцинковані стовпи освітлення занурюються в розплавлений цинк марок Ц0 і Ц1 з додаванням у ванну алюмінію, свинцю та інших металів. У процесі гарячого цинкування сталі допускається легування розплаву свинцем за рахунок введення цинку марки Ц2. В результаті цього процесу відбувається дифузія металів – атоми цинку проникають в сталь, утворюючи поверхневий сплав. Після підняття оцинкованого стовпа освітлення з ванни на поверхні металу залишається пласт чистого цинку товщиною 80 – 120 мкм. Як правило, визначити товщину цинкування можна навіть візуально, за зовнішнім виглядом покриття. Гаряче цинкування опор забезпечує високу механічну міцність і оберігає метал щогли освітлення від корозії навіть в разі пошкодження зовнішнього цинкового покриття.

Опори освітлення металеві оцинковані забезпечують не тільки пасивний захист металу, а й активний електрохімічний захист – цинк як активніший метал окислюється в першу чергу і захищає сталеву щоглу від корозії. Зменшення товщини цинкового покриття залежить від ступеня агресивності навколишнього середовища. У міських умовах при середньому ступені агресивності (клас С3) щорічна втрата товщини оцинкованого покриття становить 1,5-2,5 мікрон на рік, який при товщині цинкового шару близько 80 мікрон гарантує довговічність покриття сталевої щогли протягом 30 років.

До переваг металевих опор освітлення для освітлення вулиць відносяться такі характеристики, як:

  • легкість металевої конструкції освітлювальних стовпів;
  • тривалий термін експлуатації оцинкованої опори освітлення;
  • безпеку при експлуатації електроосвітлення;
  • сучасний і привабливий зовнішній вигляд щогли з освітлювальним обладнанням;
  • різноманітність дизайнів освітлювальних щогл і способів установки.

З огляду на дві останні характеристики, гранені опори освітлення нашого виробництва виконують не тільки функціональну, але часто також декоративну роль в оформленні та організації освітлення тих чи інших об’єктів.

Всі виставлені на продаж опори освітлювальні відповідають міжнародним стандартам, який регламентує точні співвідношення можливих статичних і динамічних механічних навантажень до висоти щоглових конструкцій, масі освітлювального обладнання та технологічних особливостей матеріалу, з якого виготовлені відповідні вільностоячі металеві щогли (тобто встановлені без розтяжок).

Ціна опор освітлення залежить від товщини сталі, з якої вона виготовлена, висоти освітлювальної щогли, і як наслідок ваги освітлювальної установки в цілому. Ціна продажу також буде залежати від того, якого розміру є освітлювальні опори.

Купити опори освітлення можна у багатьох фірм-постачальників. В основному це турецькі, польські, китайські виробники. У нас же Ви купуєте опори освітлення українського виробництва, ціна яких значно нижче. Ціна, заплачена за освітлювальну щоглу, повернеться її довгою службою, яку прослужить освітлювальна установка. Роздріб і оптовий продаж щогл освітлення може бути вигідною для всіх покупців щоглових конструкцій. Вартість опор освітлення можна дізнатися за контактним телефоном.

Всі сталеві опори освітлення виготовлені на базі сучасних технологій виробництва несучих металоконструкцій для систем зовнішнього освітлення. Доступна ціна на всі найменування торгової лінійки є ще одним серйозним стимулом для придбання опор освітлення в нашій українській компанії. Купуючи функціональні і надійні оцинковані сталеві опори, ви отримуєте гарантії відповідності високомачтової конструкції заявленим технічним характеристикам. Висота опор освітлення буває – 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 метрів, висота вище 14 метрів – щогли освітлення.

Оцинковані щогли освітлення естетичні і виглядають сучасно, а простота монтажу і низька вага роблять їх найбільш привабливими в порівнянні з традиційними залізобетонними щоглами. Довговічність експлуатації досягається покриттям металевої щогли цинком, методом гарячого цинкування.

Пропоновані нами гранені конічні опори освітлення – це металеві конструкції нового покоління, надійні, сучасні та естетичні, відмінно зарекомендували себе на ринку освітлювальних приладів. Конічні опори «Екранбуд» органічно вписуються в архітектуру сучасного міста. Навіть найскладніший проект освітлення навколишнього ландшафту буде успішно реалізований при використанні в ньому пропонованих нами освітлювальних установок.

Конічні опори освітлення «Екранбуд» естетичні і виглядають сучасно, а простота монтажу і низька вага роблять їх дуже привабливими для клієнтів. Область застосування конічних опор освітлення: швидкісні траси, вулиці з малим, середнім і жвавим рухом, сквери, парки, пішохідні доріжки, прилеглі території громадських будівель.