Дорожнє бар’єрне огородження

Установка дорожніх огороджень дозволяє істотно знизити небезпеку ДТП на дорогах.

Саме завдяки їм поділяють і перенаправляють потоки руху транспорту для запобігання вильоту машин з дорожнього покриття, а також для зниження сили удару під час аварійної ситуації.

Всі складові частини огорожі виготовляються з високоякісних матеріалів, стійких до зміни погодних умов і захищені від корозії високоякісним лакофарбовим або цинковим покриттям (методом гарячого цинкування).

Металеві огорожі використовують при експлуатації доріг загального користування, доріг прилеглих до промпідприємств і внутрішньогосподарських територій, а так само в будівництві автотрас підвищеної небезпеки.

Ми випускаємо такі види огороджень:

  • 11ДО – дорожнє однобічне (встановлюється на узбіччях доріг і магістралей) .Цей тип огорожі підрозділяється по утримуючій здатності. Різниця полягає в застосуванні стійок різного перетину і відстаней між ними.
  • 11ДД – огородження дорожні двосторонні (встановлюються на розділювальних смугах автомобільних доріг).
  • 11МО – мостове одностороннє (встановлюється на мостах і естакадах).
  • 11МД – огорожі мостові двосторонні (встановлюється на розділових смугах мостів і естакад, шляхопроводів).

Тип огорожі і місце його установки визначається за робочими кресленнями затвердженими в установленому порядку.

Дорожні бар’єрні огородження використовуються повсюдно, забезпечуючи безпеку на трасі. Огородження такого типу виробляють, використовуючи технологію грунтування або гарячого цинкування сталі. Товщина покриття в такому випадку становить від 40 до 200 мкм.

Металеві дорожні огородження, які ми виробляємо, оптимальні для будівництва безпечних доріг. Вони випускаються серійно  та відповідають вимогам ДСТУ Б В.2.3-12-2004 та ГОСТ 26804-86.

Ефективність та безпечність дорожніх огороджень бар’єрного типу нашого виробництва компанії “Екранбуд” підтверджена відповідними документами.

Огородження бар’єрного типу дозволяють значно знизити збиток, що наноситься автомобілю при аварії і захистити пасажирів від серйозних наслідків для життя і здоров’я. Безліч дорожніх аварій не закінчуються трагедією завдяки використанню на трасах огороджень такого типу. Вони не дозволяють автомобілю з’їхати з траси на узбіччя або перетнути лінію поділу. Звичайно, огородження не страхує автомобіль від пошкоджень в разі зіткнення, але, з іншого боку, дорожні металоконструкції запобігають зіткнення автомобіля із зустрічним автотранспортом або виїзд на тротуар.

Ми виготовляємо бар’єрні огородження, що відповідають всім вимогам ГОСТ, і обов’язково проводимо їх випробування. Всім клієнтам, що бажають купити дорожні огородження, ми пропонуємо продукцію найвищої якості за прийнятними цінами.

Дорожні огородження бар’єрного типу знайшли широке застосування на великих магістралях федерального значення, на вулицях населених пунктів, при влаштуванні під’їзних доріг до різним промисловим підприємствам, а також на внутрішньогосподарських дорогах.

Металеві дорожні огородження являють собою конструкції, які включають секції балки, стійки і консолі. Секції балок між собою з’єднуються за допомогою болтів.

Бар’єрне огородження 11 ДО

Це одностороннє огородження бар’єрного типу і проводиться відповідно до ГОСТ 26804-86. Огородження 11 ДО встановлюється в основному на таких дорожніх ділянках, де можливий небезпечний з’їзд транспортних засобів; також ця огороджувальна конструкція, окреслюючи кордон траси, територіально захищає дорожнє полотно від появи різних споруд або потрапляння будь-яких габаритних предметів. У зв’язку з цим 11 ДО є обов’язковою дорожньою спорудою на великих трасах. Бар’єрне огородження 11 ДО включає кілька ділянок, при установці монтуються з використанням спеціальних сполучних елементів і дотриманням конкретної дистанції. Серед переваг огороджувальної конструкції 11 ДО не тільки висока ефективність у забезпеченні безпеки руху, а й чудова міцність і гарна якість матеріалів. Установка бар’єрного огородження 11 ДО здійснюється уздовж земляного полотна так, щоб перешкоджати ненавмисному з’їзду автотранспорту. Технологія виробництва 11 ДО побудована з урахуванням специфіки вимог до основних функціональних якостей огороджувальних конструкцій цього типу, а саме міцності, надійності, динамічному прогину і високою утримуючої здатності.

Мостове дорожнє огородження 11 МД

Бар’єрні огородження цього типу – це дорожня огороджувальна конструкція, яка складається з 3 ділянок і монтується з таких елементів, як стійки, консолі, балки. Для виготовлення балкових секцій огородження використовується гнутий профіль. Балкові секції, з яких складаються огородження, виготовляються з гнутого профілю. Коли дорожні бар’єри встановлюють, балки з’єднують болтами між собою. Бар’єрні огородження – незамінне шляхове обладнання, що забезпечує високий рівень безпеки. Ви можете придбати дорожні односторонні і двосторонні бар’єрні мостові огородження, призначені для огородження полотна дороги на мостах і естакадах.

Мостові огорожі односторонні 11 МО бар’єрного типу

Встановлюються на автомобільних мостах і шляхопроводах. Головною метою їх установки є виключення можливості з’їзду транспорту з проїжджої частини цих споруд.

Огородження мостові односторонні (тип 11 МО) використовуються для обладнання естакад і мостів. Їх встановлюють на шляхопроводах і автомобільних мостах з метою виключення можливості з’їзду автомобільного транспорту з проїжджої частини споруд. Цей тип огорожі створює гарантії безпечного пересування транспорту по небезпечній ділянці проїжджої частини.

Мостове огородження 11 МО складається з наступних елементів: секція балки, стійка бруківка, стійка бруківка на цоколі, елемент світлоповертаючий, консоль-амортизатор. Секції балки дорожніх металевих огороджень виготовляються з гнутого профілю, стійки дорожні – з двутавра або сталевого С-образного профілю. Для з’єднання бар’єрних огороджень використовуються болти. Металеве дорожнє огородження тип 11 МО комплектується світлоповертачами дорожніми.

Дорожні огородження двосторонні 11 ДД

Ці дорожні металеві бар’єрні двосторонні огородження виділяються своєрідною сферою застосування: вони встановлюються в основному на розділових смугах багатосмугових доріг. Дорожні металеві огородження 11 ДД складаються з декількох ділянок, як і огородження ДО.